SZCZENIAKI  

 

 

Zanim trafią do nowych rodzin, maluchy dorastają w naszym domu otoczone opieką i miłością. Okres ten jest bardzo ważny w życiu psa. To, co wydarzy się w pierwszych dwunastu tygodniach jego życia ma ogromny wpływ na jego zachowanie jako psa dorosłego. Bardzo istotna w tym okresie jest socjalizacja szczeniaka, czyli pozytywny kontakt z ludźmi, dziećmi, innymi zwierzętami, ruchem ulicznym oraz dźwiękiem urządzeń domowych. Szczeniak, który od urodzenia jest oswajany z różnymi osobami i sytuacjami, będzie pozytywnie reagował na nie w późniejszym życiu.

Poświęcając naszym szczeniakom wiele czasu i energii, chcemy być pewni, że będą one przygotowane do dalszego życia w swoich nowych domach. Zadaniem rodzin odbierających szczeniaka jest dokończenie pracy, którą my rozpoczynamy już z dniem jego narodzin.

Szukając domów dla naszych szczeniaków jesteśmy wymagający. Staramy się poznać rodzinę, warunki mieszkaniowe, jak również powody nabycia psa i plany      z nim związane. Ogromnie ważne jest dla nas, aby wiedzieć, gdzie i jak nasz z miłością odchowany szczeniak spędzi następne naście lat swojego psiego życia.

Również nabywca psa, powinien być krytyczny i dokładnie przyglądnąć się hodowcy i hodowli, powinien o wszystko pytać, bowiem kontakt z hodowcą jest źródłem cennej wiedzy dla obu stron.

Szczenięta z naszej hodowli do nowych domów

jadą starannie odchowane, zsocjalizowane, odrobaczone, zaszczepione oraz wyposażone

w wyprawkę i w metryczkę upoważniającą do wyrobienia rodowodu w ZKWP.

Obecnie nie mamy szczeniąt.

 

 

 

Miot O - 2018

Poprzednie mioty:

 

Miot P - 2019

Miot R - 2020